Tatabánya-Szegedi VE 8-4 (1-1, 3-1, 2-0, 2-2)
E.On OB I., Tatabánya.
Tatabánya: Kovács – Zantleitner H., Zantleitner N. 1, Zink 1, Orbán 1, Németh 2, Kurucz 2. Csere: Rend, Nagy 1, Szabó. Vezetőedző: Zantleitner Rita.
Szegedi VE: Gyöngyösi – Szabó 1, Pap, Tátrai, Pádár 1, Miklós 1, Botka. Csere: Baksa, Gálicz, Hasznos, Bereczki 1. Vezetőedző: Szabó Tamás.

Fontos meccset vívtunk szombat délután Tatabányán. A hazaiak szereztek vezetést, amelyre még jött tőlünk a válasz, így az első negyed után 1-1 volt az eredmény. Sajnos, ezután teljesen szétestünk, támadásban megadtunk, így a hazaiak fokozatosan növelték az előnyüket, a félidőben 4-2-re, a harmadik negyed után 6-2-re vezettek. Ezt az előnyt pedig rutinosan megtartották, így 8-4-re legyőztek bennünket.

Sokáig nem szomorkodhatunk, hiszen március 13-án (szerda) 20 órakor jön egy újabb bajnoki, méghozzá otthon, a Tiszavirág Sportuszodában a Tatabányát fogadjuk. Nagyon fontos találkozó vár ránk, szeretnénk javítani, megszerezni a győzelmet.