TAO információ TIPP Mix TIPP Mix 1% SZJA
 

Nagy csatában szenvedtünk vereséget a Kaposvár otthonában

 
12 nov 2023

Nem sikerült a pontszerzés, a Kaposvár 15-14-re legyőzött bennünket. Folytatás november 18-án (szombat) 15 órakor a Tiszavirág Sportuszodában a Pécs ellen.

Kaposvár–ZUE.hu Szegedi VE 15–14 (6–3, 2–5, 4–1, 3–5)
E.On férfi vízilabda OB I., Kaposvár, 340 néző. Vezette: Kollár, Csizmadia
Kaposvár: Kósok – Berta 2, Pellei F. 1, Fülöp B. 3, Baj 1, Vindisch 1, Dőry 1. Csere: Aranyi A. 1, Kakstedter 3, Palatinus, Juhász-Szelei 2, Vadas, Vörös. Edző: Surányi László
Zue.hu Szegedi VE: Danka – Bóbis B. 1, Kürti 1, Horváth V., Klár, Sziládi 4, Leinweber 5. Csere: Gyovai (kapus), Sánta 1, Varga M., Tóth Gy. 2, Horváth Zs., Báthory. Edző: Kiss Csaba
Emberelőny-kihasználás: 6/3, ill. 8/3
Gól – ötméteresből: –, ill. 1/1
Kipontozódott: Pellei F. (29. p.)

Surányi László: – Nem gondoltam, hogy ennyi gólt kapunk, feleslegesnek érzem azt a rengeteg időt, energiát, amit a felkészítésre fordítottam. Védekezésben szinte semmi sem működött, így a három ponton kívül másnak nem tudok örülni.

Kiss Csaba: – A védelmünk egészen jól összeállt az utóbbi időben, de ezúttal kissé szétcsúszott. A játékosok nagy energiát fektettek ebbe a mérkőzésbe, mégis pont nélkül távozunk, ami lelkileg megterhelő.