TAO információ TIPP Mix TIPP Mix 1% SZJA
 

Továbbra is pont nélkül állunk

 
12 márc 2018

Nem volt esélyünk az idény első győzelmének megszerzésre, mert a kezdést, az első negyedet nagyon elrontottuk. Ekkor az UVSE 5-1-re lépett el, és ez döntőnek bizonyult. Az első szünetben alaposa fejmosást tartott Varga Péter vezetőedző, és ezután össze is kaptuk magunkat, a harmadik negyedben sikerült is 9-7-re felkapaszkodnunk. Ezután viszont már nem volt esélyünk, így továbbra is pont nélkül állunk a bajnokságban.

Barna Tamás, a ContiTech Szeged másodedzője: – Az első negyedben dőlt el a bajnoki. Elsősorban a gyenge védekezésünk miatt vesztettünk.

ContiTech Szeged–UVSE 7–11 (1–5, 2–3, 3–1, 1–2)
Férfi vízilabda OB I, középszakasz, alsóház, 4. forduló. Szeged, 150 néző. Vezette: Marnitz, Homonnai.
ContiTech Szeged: Molnár (10 védés) – Baróthy, Szilvasán P. 2, Korbán 2, Micskics 1, Berki 1, Farkas. Csere: Zsigri, Mekkel, BÖRCSÖK 1, Fodor, Vidovics, Irmes. Vezetőedző: Varga Péter.
UVSE: Varga (9 védés) – BAKSA 2, Tóth, Major, Vogel Simon, KERESZTÚRI 3, KORÉNYI B. 3. Csere: Knézy, KORBÁCS 2, Rábavölgyi 1, Dala, Szentesi. Vezetőedző: Németh Zsolt.
Gól – emberelőnyből: 4/0, ill. 6/2.
Ötméteresből: 3/2, ill. 3/1.
Kiállítva (brutalitásért): Szilvasán
Kiállítva (cserével): Knézy, Tóth Z.