TAO információ TIPP Mix TIPP Mix 1% SZJA

Szoros csatára kényszerítettük a III. kerület csapatát

31 márc 2024

Szoros csatában, 13-8-as vereséget szenvedett női csapatunk a III. kerületi TVE otthonában.

III. Kerületi TVE–Szegedi VE 13–8 (5–2, 3–2, 2–0, 3–4)
MOL női OB I., Budapest, III. kerületi TVE uszoda.
III. kerületi TVE:
Poor – Brezovszki 4, Keresztes 1, Török 1, Huszti 1, Rajna 2, Gyöngyössy. Csere: CGresó (kapus), Kiss 1, Ráski 1, Fodor, Zöld, Hajdú 2, Lakatos. Vezetőedző: Lukács Dénes.
Szegedi VE: Gyöngyösi – Szabó 1, Pap 3, Tátrai, Pádár 2, Botka, Bereczki. Csere: Tóth F. (kapus), Baksa 2, Bocskay, Torma, Gálicz, Miklós, Hasznos. Vezetőedző: Szabó Tamás.

A hazai szereztek vezetést, azonban 2-0 után sikerült egyenlítenünk, 2-2. Ezután három fővárosi találat született, így az első negyed után 5-2 állt az eredményjelzőn. Ez döntőnek bizonyult, hiszen a III. kerület a második és harmadik nyolc percben is növelte előnyét. Az utolsó felvonás a miénk volt, ezt 4-3-ra megnyertük, így a végén 13-8-as vereséget szenvedtünk.

A bajnokság állása: 1. UVSE 36 pont (13 mérk.), 2. FTC 36 (14), 3. Dunaújváros 30 (14), 4. Eger 27 (14), 5. BVSC 27 (13), 6. III. ker. TVE 21 (14), 7. Szentes 9 (14), 8. Tatabánya 9 (14), 9. Szeged 6 (14), 10. Győr 6 (14)