TAO információ TIPP Mix TIPP Mix 1% SZJA

Remek győzelem a Kaposvár ellen

01 aug 2020

Remek, 14-10-es győzelmet arattunk a Kaposvár ellen a szegedi BENU Magyar Kupa-selejtezőben.

Kiss Csaba góljaival 2-0-ra léptünk ellen, azonban a Kaposvár egyenlíteni tudott. A második negyedben remekül védekeztünk, a helyzeteinket értékesítettük, így 8-5-re vezettünk. Nem adta fel a Somogy megyei együttes, egyenlített, 8-8.

Szerencsére összekaptuk magunkat, így újból megszereztük a vezetést, az utolsó negyedben pedig remekül koncentráltunk és a végén fontos, 14-10-es győzelmet arattunk.

Szegedi VE–Kaposvári VK 14–10 (4–4, 4–1, 1–3, 5–2)
BENU Magyar Kupa, Zöld csoport, 1. forduló, újszegedi sportuszoda, 200 néző.
Gólszerzők: Kiss Cs. 4, Boros, Somlai, Palotás, Horváth Zs. 2-2, Tóth Gy., Farkas K., ill. Mijic 3, Berta, Vindisch 2-2, Kakstedter, Juhász-Szelei, Vékony.

A csoport másik meccsén: Vasas-Miskocl 23-9

A csoport állása: 1. Vasas 12 pont (9 hozott pont), 2. Szeged 6 (3), 3. Miskolc 4 (4), 4. Kaposvári VK 1 (1)

Folytatás augusztus 2-án, 10 óra: Vasas-Szegedi VE
17.30: Szegedi VE-Miskolc.

Szurkolóink ingyen nézhetik meg a meccseket.