TAO információ TIPP Mix TIPP Mix 1% SZJA

Nyertünk! Izgalmas rangadón szereztünk 3 pontot

28 márc 2014

Izgalmas meccsen nyertünk a Honvéd ellen. Ismét szépen megtelt az újszegedi sportuszoda, remek hangulatban kezdődött a rangadó. Hegedüs Gábor betegség miatt nem játszhatott, Sánta Dániel pedig térdsérüléssel bajlódott. Szivós Márton is betegen vállalta a játékot, így nem volt meglepő, hogy a Honvéd vezetett.

1-3 után azonban nem adtuk ki a vezetést a kezünkből, a fővárosiak rendre egyenlítettek, de az utolsó negyedben 6-6-nál Tóth Márton ismét minket juttatott előnyhöz, 7-6. Izgalmasan alakult a hajrá, előbb Nagy Viktor megfogta Koji ötösét, majd a vendégek időn túli büntetőhöz jutottak. Szőkét Nagy teljesen megbabonázta, a Honvéd játékosa a kapufára lőtt, így a megnyertük a meccset A lefújást követően percekig zúgott a „Szép volt fiúk!

Tényleg Szép Volt! Bravó Srácok!

Diaolo-Szeged-Racionet Honvéd 7-6

Mérkőzés

Vincze Balázs: – Egy nagyon izgalmas rangadón arattunk győzelmet. A harmadik hely szempontjából egy döntetlen is elég lett volna, de így az elődönőre óriási erőt adhat, hogy mindhárom fő rivális ellen nyerni tudtunk a tavaszi szezonban.