TAO információ TIPP Mix TIPP Mix 1% SZJA

Nyert az esélyes!

25 okt 2014

Szolnok-Tiszavirág Szeged Diapolo 19-7 (4-1, 3-4, 7-0, 5-2)E.ON OB I-es férfi vízilabda-bajnokság, Szolnok, 300 néző. Vezette: Kóros, Németh.
Szolnok: Nagy V. – Vámos, Mezei, Tóth M. 2, Varga Dénes 2, Varga Dániel 4, Jansik D 1. Csere: Madaras 3, Hangay 1, Alekszics 1, Kis 2, Mitrovics 3. Vezetőedző: Cseh Sándor.
Tiszavirág Szeged Diapolo: Meixner – Kiss. 2, Varga II. Zs. 1, Seman 1, Manhercz Á. 3, Manhercz K., Chilkó. Csere: Sánta, Kunac. Vezetőedző: Varga Péter.
Emberelőny – gól: 2/2, ill. 6/4
Ötméteres – gól: 1/1, ill. –
Gól – lövés: 19/35, ill. 7/17
Akciógól: 11/27, ill. 2/9
Védés: 7/14, ill. 8/27

Kiss Csaba góljával szereztünk vezetést, ezután beindult a bajnoki címre is esélyes hazai együttes, a Szolnok. 5-1-re húztak el, csak a második negyedben tértünk magunkhoz, ekkor koncentráltan játszottunk, így 7-5-re feltornáztuk magunkat.
Ez rendesen felpörgette a Szolnokot, a harmadik nyolc percben félelmetes tempóra váltottak, tovább növelték az előnyüket, így 14-5-re húzott el a Dózsa.
Alekszics góljával indult a befejező negyed, amire Manhercz Ádám két góllal válaszolt. A hazai együttes nem állt le, így a végén fölényes győzelmet könyvelhettek el ellenünk, 19-7-re nyertek.