TAO információ TIPP Mix TIPP Mix 1% SZJA

Nem sikerült a bravúr, a kilencedik helyért folytatjuk a küzdelmet

04 máj 2024

Nem sikerült a bravúr, 9-7-revereséget szenvedtünk a Tatabánya otthonában, így a kilencedik helyért folytatjuk a küzdelmet.

Tatabánya-Szegedi VE 9-7 (2-2, 3-2, 2-1, 2-2)
MOL női OB I., 7-10. helyért, 3. mérkőzés, Tatabánya, 100 néző.
Gólszerzők: Zink 2, Kurucz 2, Zantleitner H. 2, Zantleitner N., Szabó, Orbán, illetve Szabó 2, Bereczki 2, Tátrai, Hasznos, Miklós.
A 2 győzelmig tartó párharc végeredménye: 2:1 a Tatabánya javára.

Nem sikerült megszerezni a második győzelmet a 2023-2024-es bajnoki szezonban a Tatabánya ellen. Végig nyílt volt a küzdelem, női csapatunk hatalmasat harcolt, nyílt volt a találkozó, a meccs elején vezettünk is (0-1, 1-2), sőt a második negyedben 4-2-re léptünk el, de ezután megtorpantunk, a hazaiak a félidőre fordítottak, 5-4-re vezettek.

Ezután a Tatabánya 7-4-re meglépett tőlünk, de vissazjöttünk a meccsbe, 7-6-ra tornáztuk fel magunkat. Volt lehetőségünk az egyenlítésre, ez sajnos nem jött össze, így a végén a hazaiak 9-7-re nyertek, és 2:1-re hozták a párharcot, mi a 9. helyért folytathatjuk a küzdelmet.