TAO információ TIPP Mix TIPP Mix 1% SZJA

06 Oct 2012

Második győzelem a BL-ben

Férfi vízilabda Bajnokok Ligája, D csoport, 2. forduló. Nagyvárad, Ioan Alexandrescu Olimpiai Uszoda, 300 néző. Vezette: Nikolaosz Budramisz (görög), Nenad Goljanin (szerb).

Csapat:
Baksa – Kiss Cs. 2, Younger 1, Szivós 1, Kunac 2, Molnár T. 3, Hegedüs 1.
Csere:
Decker, Kayes 1, Vincze M., Juhász Zs. 2, Somogyi 1
Vezetőedző:

Részletek

Tóth László: – A kilenc lőtt gólunkkal nincs gond, a kapott tizennégy viszont rengeteg. Ráadásul volt benne 4-5 olyan, amelyet a gyámoltalan védekezésünk miatt kaptunk. Az rendben van, hogy Kunac 8 méterre kiemelkedik, és lő egy kapufás gólt, mert ezért világbajnok, de az nincs, hogy a hibáink miatt kerüljünk hamar hátrányba.

Vincze Balázs: – Az elmúlt időszakban sokat gyakoroltuk a támadásokat, ez meg is látszott a játékunkon. Amíg kérdés volt, mi lesz a meccs végkimenetele, jól is védekeztünk, a negyedik negyedben azonban kiengedtünk. Hogy a 14 gólunkat 9 játékos dobta? Szeretném, ha a csapatomban nem az számítana, ki eredményes, hanem az, hogy nyerjünk, ebből a számadatból is látszik, a játékosok is ezt az elvet követik.