Csere:
Ercse, Cserdi, Zentai, Pecz, Galambos, Takács, Varga Viktor (kapus)
Vezetőedző:

Részletek

A szombati matinén magabiztos győzelmet aratott csapatunk, az A-Híd Szeged VE a Vodafone OB I első fordulójában az OSC ellen. A 2012/2013-as szezon első szegedi gólját dr. Molnár Tamás jegyzete, ezután Kiss találatával 2-0-ra léptünk el, majd szépítettek a vendégek. Molnár, Kiss és Aaron Younger góljaival már az első negyedben 5-1- állt az eredményjelzőn. Juhász Zsolt találatával zárult az első negyed, 6-2. A második nyolc percben Zsigri Bence élete első OB I-es meccsén hatalmas góllal debütált.

A harmadik negyedtől tovább nőtt a különbség, főként a szenzációsan pólózó Molnár Tamás volt elemében. A végeredményt Szivós Márton az utolsó másodpercben büntetőből állította be, 12-5.

Jövő héten kedden a Kaposvár otthonában szerepelünk a második fordulóban.

Vincze Balázs: – Jó ötlet volt a délelőtti kezdés, mert látványos gólokkal háláltuk meg a kilátogató közönséget.

Gól – emberelőnyből: 6/3 illetve 5/1
Gól – ötméteresből: 2/2 illetve -
Sárga lap: Vincze Balázs (18. perc)