TAO információ TIPP Mix TIPP Mix 1% SZJA

14 Nov 2012

BL: A-HÍD Szeged VE – Partizan Belgrád

Férfi vízilabda Bajnokok Ligája, D csoport, 4. forduló, Vásárhely, Gyarmati Dezső uszoda, 600 néző. Vezette: Gomez (olasz), Sztavrosz (görög).

8-7

(3-2, 3-1, 1-3, 1-1)

A-HÍD Szeged VE

Csapat:
Baksa - Kiss 1, Younger 1, Kunac, Hegedüs 2, Szivós, Molnár 2.
Csere:
Török, Decker 1, Kayes, Juhász 1, Somogyi.
Vezetőedző:
dr. Vincze Balázs

Partizan Belgrád

Csapat:
Soro - Mitrovics 1, Jokics, Filipovics 1, Mandics 1, Csucskovics, Dedovics 3.
Csere:
Obradovics, Basara, Csuk, Rackov 1, Vukicsevics
Vezetőedző:

Részletek

Meccsfilm: 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3, 6-4, 6-5, 6-6, 7-6, 8-6, 8-7.

I. negyed: Rosszul indult a meccs, Szivóst az első támadás alatt lefejelték, csak nagy nehezen tudott kiúszni a medencéből. A Partizan a 4. percben már 2-0-ra vezetett, a Szeged nem találta a ritmust. 4 perces előnybe került a hazai csapat, amit remekül kihasznált, hiszen fordított, az első negyed után már 3-2-re vezetett.

II. negyed: A lendület megmaradt, sőt fokozni tudta a tempót a magyar együttes, amit a Partizan nem tudott követni. Kiss, Younger és Hegedüs talált Szlobodan Soro kapujába. Baksa nagy hőfokon védett, így nem volt meglepő, hogy a Szeged nyolc perc játék után 6-3-ra vezetett.

III. negyed: Amilyen lendület jellemezte a Szegedet, olyan nagy visszaesés következett a harmadik nyolc percben. Fékre lépett a magyar együttes, a harcos Partizan egyenlített. A szegedi 6-0-ás roham után, a szerbek egy 4-0-át hajtottak végre, azonban Molnár villant, így 7-6-ra hazai gárda vezetett.

IV. negyed: A Baksa-parádé folytatódott, a válogatott kapus elképesztő védéseket mutatott be. A társaknak ez erőt adott, Hegedüs Gábor rafinált találata után 8-6-ra sikerült elhúzni. A végén szépített a Partizan, azonban a Szeged kibekkelte a meccset, így megnyerte a találkozót.

Gól – emberelőnyből: 9/2, ill. 12/2
Gól – ötméteresből: 2/1, ill