TAO információ TIPP Mix TIPP Mix 1% SZJA

Megnyerte a debreceni tornát a ContiTech Szeged Diapolo

17 szept 2016

A pénteki két győzelem – előbb a Tatabánya, majd a Vasas ellen – után szombaton újabb két meccs várt a ContiTech Szeged Diapolo együttesére Debrecenben, a HBZ-kupán. Varga Péter együttese 11-9-re nyert a megyei rivális a Szentes ellen. A zárómeccsen – a torna még vasárnap folytatódik, a Szeged viszont már nem játszik – a hazai DVSE volt a Tisza-partiak ellenfele.

Jól kezdett a ContiTech, azonban a Debrecen a félidőben egy gólra feljött, így 8-7 volt az eredmény. Sedlmayer Tamás zsinróban három gólt szerzett, ez pedig megnyugtatta a csapatot, 16-11-re húzott el a befejező negyed előtt. A zárófelvonásban tartotta előnyét a Szeged, így veretlenül nyerte meg a HBZ-kupát.

Debrecen-ContiTech Szeged Diapolo 15-20

A szegedi gólszerzők: Sedlmayer 4, Vukicsevics 4, Kiss 3, Basara 2, Chilkó 2, Pellei, Illés, Palotás 2, Nagy.