Magabiztos győzelmet arattunk az OSC ellen

OSC-A-Híd Szeged VE 7-19  (1-4,  3-8,  2-2,  1-5 )
Férfi vízilabda Vodafone OB I.
Gólszerzőink:
Molnár T. 5, Szivós M. 4, A. Kunac 2, Kiss Cs. 2, A. Younger 2, Török, Hegedüs, Juhász, Kayes.

Molnár Tamás góljával kezdődött a meccs, ez rendesen lendületbe hozta a csapatunkat, ezután 5-1-re húztunk el. A második negyed különösen gólgazdag volt, nyolc perc alatt nyolc gólt szereztünk, így még tovább nőtt a különbség (4-12). A harmadik negyedben többet hibáztunk, az utolsó felvonásban ismét remek iramban játszottunk, így magabiztos, győzelmet arattunk.

További eredmények: Szentes-Debrecen 8-9, Pécs-Honvéd 8-13, BVSC-Kaposvár 12-4, FTC-Szolnok 4-9, Egerfood-ZF-Eger 7-13.

Az A-Híd Szeged VE legközelebb január 26-án (szombat) 11 órakor az újszegedi sportuszodában a Kaposvárt fogadja. A MECCSRE INGYENES A BELÉPÉS!!!