TAO információ TIPP Mix TIPP Mix 1% SZJA

Jól kezdtünk, végül nyert az OSC

20 ápr 2016

OSC-ContiTech Szeged Diapolo 15-8 (3-4, 5-2, 4-0, 3-2)
Gólszerzőink: Aljosa Kunac 2, Sedlmayer Tamás, Manhercz Ádám 2, Pellei Frank, Sánta Sániel.

Aljosa Kunac góljával még az első negyed közepén vezetést szereztünk, ezután fordított az OSC, azonban egy remek hajrának köszönhetően nyolc perc után 4-3-as szegedi vezetést mutatott az eredményjelző. Pellei Frank találata után már 5-3 volt a javunkra. Jött egy komoly 4-0-ás hazai roham, így a hazaik 7-5-re fordítottak. Sedlmayer Tamás még szorossá tette a meccset, azonban Salamon gólja után már 8-6 volt a félidőben az OSC-nek.

A harmadik negyedet jobb elfelejteni, semmi sem sikerült, az OSC viszont négy gólt is berámolt, így tetemes lett az előnye. Az utolsó negyedben Kunac és Manhercz Ádám is betalált, a hajrá azonban ismét a fővárosiaké volt, így magabiztosan 15-8-as győzelmet arattak ellenünk.

Szombaton 17 órakor itthon játszunk a Honvéd ellen, vérbeli rangadó következik, minden szegedi szurkolóra nagy szükségünk lesz.