TAO információ TIPP Mix TIPP Mix 1% SZJA

Győzelemmel zártuk a szegedi MK-csoportkört

26 júl 2020

Győzelemmel zártuk a szegedi BENU Magyar Kupa csoportkörét. Az utolsó meccsen 9-5-re nyertünk a Debreceni VSE ellen.

Mi szereztünk vezetést, igaz, erre néhány perci várni kellett, mert több lehetőséget is elrontottunk. 1-0 volt ide, majd a negyed vége előtt egyenlített a DVSE.

A második negyedben fokozatosan léptünk el, hátul jól zárt a védelem, elől pedig egyre magabiztosabb értékesítettük a helyzeteinket. A harmadik nyolc percre is megmaradt a lendület, ekkor már Kürti Dominik is túl volt a szegedi „gólpremieren”.

Az utolsó negyedben egyetlen dologra figyeltünk: ne engedjük közel a Debrecent. Ez sikerült, így 9-5-re nyertünk, győzelemmel zártuk a szegedi BENU Magyar Kupa csoportkört. Szurkolóinknak köszönjük, hogy ilyen szép számmal jöttek buzdítani bennünket.

Szegedi Férfi Vízilabdacsapat-Debreceni VSE 9-5 (1-1, 3-1, 4-1, 1-2)
BENU Magyar Kupa, 3. forduló, újszegedi sportuszoda, 200 néző. Vezette: Füzesi, Tordai.
Szegedi FVCS: Molnár – Tóth 1, Kiss, Palotás 1, Horváth, Baj 1, Boros 2. Csere: Somlai 1, Farkas 1, Zsigri, Kürti 2, Börcsök, Mekkel. Vezetőedző: Szabó Zoltán.
DVSE: Kósik – Smitula, Krasznai, Macsi P. 1, Zsilák, Pethe 1, Macsi M. Csere: Somorjai (kapus), Nagy, Kardos, Stefanidesz 1, Rózsa, Bodoróczki 2. Vezetőedző: Gyöngyösi Zsolt.

A csoport másik meccsén: OSC-Szentes 15-6