TAO információ TIPP Mix TIPP Mix 1% SZJA

Győzelem az YBL ellen – irány az OB I

24 máj 2019

YBL WPC-Szegedi Férfi Vízilabdacsapat 8-15 (1-2, 2-2, 2-5, 3-6)
Férfi vízilabda OB I/B, rájátszás az 1-6. helyért, 8. forduló, Budapest, 100 néző. Vezette: Csizmadia, Tordai.
Szeged: Molnár D. – Szedmák 1, Palotás, Boros 4, Somlai 1, Blank 1, Farkas 1. Csere: Katona (kapus), Zsigri, Berki 3, Bicskei 2, Mekkel, Török A., Lakatos 2. Vezetőedző: Csányi László.

Sikerült! Végül magabiztos győzelmet arattunk az OB I/B-s rájátszásban, így az ősztől ismét a legjobbak között, az OB I-ben szerepelhetünk. Komoly kis csata volt az YBL ellen, a fővárosiak szereztek vezetést, azonban az első negyed végén már mi vezettünk. A félidőben is szoros volt az eredmény, de szurkolóink legnagyobb örömére 4-3-ra vezettünk.
A második félidőben már nem adtunk esélyt, fokozatosan léptünk el, és a végén nagyon magabiztosan 15-8-ra nyertünk. Kezdődhetett az ünnep, visszajutottunk az OB I-be.